Pazar , 5 Nisan 2020
ana sayfa / Genel / 5. ULUSLARARASI iSTANBUL AV SiLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI’NA AZ KALDI

5. ULUSLARARASI iSTANBUL AV SiLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI’NA AZ KALDI

Av dünyasının yeni harikaları Uluslararası Prohunt Fuarında 2016 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor. 5. kez av tutkunları ile buluşacak olan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynuyor. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, bugün sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda.

Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt ağırlıklı olarak Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 15.000 m2 alanda düzenlenecektir. Türkiye silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri içinde ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir.

Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarı 26 Mayıs – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin’de gerçekleşecek. Katılımcı firmalar dikkat çekici standları ile, organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuarı Yaban Dostu olarak bizlerde yakından izleyeceğiz.Fuarın tanıtım videosunu aşağıdan izeyebilirsiniz.

Yorumlar

yorum yap

benzer haberler

Yerel ve Sağlıklı Tohum’dan G.D.O’ya Geçmemize Ramak kala…

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş; “2018’de tüm tohumlar sertifikalı olacak” derken, Fethiye’de “4.Yerel Tohum Takas Etkinliği’’ …