Salı , 7 Nisan 2020
ana sayfa / Genel / Kamp Severler İçin Yetenekli Su Arıtma Cihazı

Kamp Severler İçin Yetenekli Su Arıtma Cihazı

Kamp yapmak kimimiz için eğlenceli ve güzel olsa da kimimiz için evin sunduğu komforlardan uzak olması can sıkıcı olabiliyor.Kamp hayatını kolaylaştırmak için her geçen gün yeni icatlar ortaya çıkıyor.Haberimizin konusu olan “Little Luxury” isimli bu arıtma cihazı da bunlardan biri.Bu cihaz herzaman ve her yerde soğuk ve temiz su isteyenler için üretilmiş.Ayrıca cep telefonunuzu da şarj edebiliyor.

Kamp yerlerinde bir günden fazla kalacaksanız ve yerleşim alanlarından uzak olacaksanız su ihtiyacınızı karşılamak için koca koca şişeleri yanınızda götürmeniz gerekmiyor.En yakınınızdaki bir dere veya gölden rahatlıkla su içebileceksiniz.Üstelik bu suyu 6 derece gibi ideal bir soğuklukta içeceksiniz.Bu arıtma cihazının amacı işte bu.

kamp-aritma-cihazi-1

Doğal su kaynakları yerleşim yerlerine yaklaştıkça içilemeyecek kadar kirlenmiş durumda.Bu yüzden böyle bir cihaz oldukça işe yarayacaktır.Sahip olduğu filtreler zamanla kirlendikçe değişebilmekte.Üstelik filtreleme sistemi çalışmak için elektrik enerjisine ihtiyaç duymuyor.Bunun yerine üst tarafta bulunan suyun itme kuvvetinden yararlanıyor.Sahip olduğu dahili bataryasını aydınlatma,soğutma ve şarj görevleri için kullanıyor.

Proje aşamasında olan filtre şuan için bağış sitesi Kickstarter’da hedef koyduğu desteği çoktan bulmuş durumda.Halen bir ay kadar bağış süresi bulunan Little Luxury 90$ bağış karşılığında sizin oluyor.Bağış bitiminde ise piyasaya çıkış fiyatı 190$ olacak.Projenin üretime geçme tarihi bu yılın ağustos ayı.

Arıtma cihazı ile ilgili tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Proje bağış sayfasına ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum yap

benzer haberler

Yerel ve Sağlıklı Tohum’dan G.D.O’ya Geçmemize Ramak kala…

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş; “2018’de tüm tohumlar sertifikalı olacak” derken, Fethiye’de “4.Yerel Tohum Takas Etkinliği’’ …