Salı , 7 Nisan 2020
ana sayfa / Genel / Ruslar Her Zeminde Gidebilen Kişisel Kamyonet Üretti

Ruslar Her Zeminde Gidebilen Kişisel Kamyonet Üretti

Evet yanlış okumadınız! Şu sıralar limoni olduğumuz Rus dostlarımızdan ilginç bir kamyonet duyurusu geldi.Kamyonet dünya medyasında da oldukça ilgi gördü.Özelliklerini okuyunca eminiz sizlerde beğeneceksiniz.

SHERP İsimli bu canavar Alexei Garagashyan isimli mucidin eseri.Lastikleri patlasa da kendi kendine şişerek yoluna devam edebiliyor ve dağ tepe,kar,çamur demeden gidebiliyor.En vurucu tarafı ise suda bile yüzebiliyor olması.İki kişilik olan bu araç 44,3 beygir gücü üretebiliyor.Kubota V1505 4 silindir disel motora sahip olan araç modifiye seçeneklerine de izin veriyor.Araç aynı zamanda tüm tekerlere ayrı ayrı kontrol imkanı vererek olduğu yerde dönebilme kabiliyetine sahip.Polimer kaplaması ve 15,3 galonluk yakıt deposuyla bu aracın standart fiyatı 50 bin dolarcık.Bu sizin için uygun bir fiyatsa bol modifiye seçenekleri ile fiyatı katlayabilirsiniz.Aracın güzel bir tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Keyifli seyirler.

Yorumlar

yorum yap

benzer haberler

Yerel ve Sağlıklı Tohum’dan G.D.O’ya Geçmemize Ramak kala…

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş; “2018’de tüm tohumlar sertifikalı olacak” derken, Fethiye’de “4.Yerel Tohum Takas Etkinliği’’ …