Salı , 7 Nisan 2020
ana sayfa / Donanım İnceleme / Bisiklet ve donanımları / YENİ ÜRETİLEN “GİYİLEBİLİR” BİSİKLET KİLİDİ ÇİFT TARAFLI GÜVENLİK SUNUYOR

YENİ ÜRETİLEN “GİYİLEBİLİR” BİSİKLET KİLİDİ ÇİFT TARAFLI GÜVENLİK SUNUYOR

Artık bisiklet kilidinizi üzerinize giyerek rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz üstelik karanlıkta görünürlüğünüzü arttırarak.
Piyasada hem bisiklet sürücülerini hem de bisikletlerini koruyan birçok ürün bulunuyor. Ancak bildiğiniz üzere bu ürünler birbirinde ayrı kullanım yapısı ortaya koyuyor ve bir noktadan sonra da zor geldiği için taşınmıyor. Vivid Bike Lock ise bunu değiştirmek için üretildi.
Kickstarter’da destek arayan en yeni projelerden “Vivid Bike Lock”, hem sürücü hem de bisiklet koruması noktasında görev yapıyor. Üzerinde oldukça kuvvetli bir LED (60 adet) aydınlatma sistemi bulunan giyilebilir ürün, bu sayede sürücüsünü düşük ışıklı ortamlarda daha görünür hale getiriyor ve AA bataryasıyla tam 70 saat aralıksız kullanım ortaya koyuyor.
Bisiklet güvenliği noktasında ise 6mm fiber telden oluşan yapısı ve 4 rakamlı şifre mekanizmasıyla bisikletlerin istenilen her türlü noktaya bağlanmasına imkan tanıyan Vivid Bike Lock, su geçirmiyor olmasıyla beğeni topluyor ve bu sayede de zorlu şartlarda aktif olarak kullanılabiliyor.
Site üzerinde 115,000$ bağış hedefi ile yola çıkan Vivid Bike Lock, yapılacak en az 99$ bağış ile 2016 Mart ayında elde edilebiliyor. Piyasaya çıktığında fiyatı daha pahalı olacağından bağış yapıp ürüne şimdiden sahip olmak mantıklı. Ürün hakkında hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar

yorum yap

benzer haberler

Yerel ve Sağlıklı Tohum’dan G.D.O’ya Geçmemize Ramak kala…

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş; “2018’de tüm tohumlar sertifikalı olacak” derken, Fethiye’de “4.Yerel Tohum Takas Etkinliği’’ …